AVENTICS DS1 on ainoa teollinen anturi, joka valvoo kastepisteen, lämpötilan, kosteuden ja ilman laadun arvoja, ja se auttaa ehkäisemään lauhdeveden aiheuttamia ongelmia laitteissa.
Energy Manager yksinkertaistaa sähkön seurantaa, seuraa reaaliaikaista käyttöä ja tunnistaa mahdollisuuksia, joilla voidaan minimoida hukkaa ja vähentää päästöjä jopa 30%.
AVENTICS XV -venttiilisarjassa voit liittää yhteen venttiiliterminaaliin useita venttiilikokoja ja niin optimoida virtaustarpeesi säilyttäen kompaktin rakenteen.
Elektroniset AVENTICS 625 Sentronic -sarjan elektroniset proportionaaliventtiilit ja tiedonkeruuohjelmisto mahdollistavat nopean käynnistyksen, valvonnan ja ohjauksen suoraan tietokoneella.
Maailmanlaajuisesti johtavan teknologia- ja ohjelmistovalmistaja Emersonin kaikkien aikojen suurin kiertue tuo uusimmat virtauksenhallinta- ja pneumatiikkaratkaisut suoraan asiakkaiden luokse.